JAUNIMO GARANTIJŲ INICIATYVOS PROJEKTAS „ATRASK SAVE''

Nuo 2015 m. spalio 1 d. prasidėjo jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo projektas „Atrask save" , kurį koordinuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Utenoje šį projektą įgyvendina Utenos jaunimo mokykla, kurioje dirba jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo koordinatorius, bendradarbiaudamas su Utenos savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriumi. Siekiant įgyvendinti projekto tikslą, dirbama su neaktyviais, niekur nedirbančiais, nesimokančiais ir mokymuose nedalyvaujančiais jaunais asmenimis (NEET). Utenos jaunimo mokykla įsipareigoja teikti ankstyvosios intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokį pasiūlymą jaunas žmogus pageidauja gauti: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką.

Jaunuoliams bus teikiamos:
• vaiko minimalios priežiūros paslaugos;
• pagalbos pažįstant save paslaugos;
• socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo paslaugos;
• motyvavimo paslaugos;
• informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes paslaugos;
• įtraukimo į visuomenei naudingą veiklą paslaugos;
• tarpininkavimo su švietimo įstaigomis ar TDB paslaugos;
• savanoriškos veiklos atlikimo organizavimo paslaugos.
Visus norinčius prisijungti prie projekto veiklų ar pažįstančius 15–29 metų jaunuolių, kurie niekur nedirba, nesimoko ir nedalyvauja mokymuose, kviečiame kreiptis į Utenos jaunimo mokyklos vietos jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) koordinatorę, Editą Kupkiną.
Kontaktai:
Utenos jaunimo mokykla tel. (8 389) 61690, (8 615) 76481, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Edita Kupkina (8 622) 60067, el .p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai