2015 m. spalio 9 d. Utenos Dauniškio gimnazijos bendruomenė dalyvavo solidarumo bėgime „JUNKIS/ BĖK/ PADĖK"

2015 10 09 Solidarumo bėgimasVioleta Develienė

2015 m. spalio 9 d. Utenos Dauniškio gimnazijos stadione vyko solidarumo bėgimas „JUNKIS/ BĖK/ PADĖK", kuriame kūno kultūros mokytojų ir soc. pedagogės kvietimu dalyvavo Utenos Dauniškio gimnazijos bendruomenė,
tuo prisidėdama prie šviesesnės pasaulio ir Lietuvos vaikų ateities. Simbolinį ratą stadione bėgo bei pinigus likimo nuskriaustiems vaikams aukojo valgyklos darbuotojos, techniniai darbuotojai, mokiniai, gimnazijos administracija ir mokytojai. Kūno kultūros mokytoja Rima Kraulišienė džiaugėsi pavykusia akcija ir įteikė dalyviams Solidarumo2015 10 0 padėka bėgimo diplomus, o surinktas lėšas pervedė akcijos organizatoriams. Solidarumo bėgimas – tai antrus metus Lietuvoje vykstantis renginys, inicijuotas organizacijos „Gelbėkit vaikus" ir palaikomas LR Švietimo ir mokslo ministerijos. Pagrindinis projekto rėmėjas AB „Lietuvos paštas".