2015 m. spalio 6 d. „Kamštelių vajus" Utenoje

kamsteliu vajusViešosios įstaigos „Draugiški šeimai" organizuojamas ekologijos konkursas „Kamštelių vajus" artėja prie finišo tiesiosios - per artimiausias savaites dvylikoje Lietuvos miestų bus pasverti ir priduoti perdirbti visi šiemet surinkti kamšteliai. Šių metų konkursui registravosi pustrečio šimto komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Tai įvairios mokymo įstaigos, bendruomenės, pavienės šeimos. Konkurso organizatoriai skaičiuoja, kad kamštelius visoje Lietuvoje renka apie trys šimtai tūkstančių žmonių.

Utenoje plastikiniai butelių kamšteliai ir iš jų sukurti meniniai darbai buvo renkami spalio 6 d., 10 – 16 val. UTENA, Utenos kultūros centro kieme.

Spalio 6 dieną Utenoje savo surinktus kamštelius pristatė Utenos Vyturių progimnazija, Utenos vaikų lopšelis - darželis „Želmenėlis", Utenos Aukštakalnio progimnazija, Utenos „Žiburio" pradinė mokykla, Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė",  Utenos mokyklos vaikų darželio "Eglutė" "Pelėdžiukų" grupė, Utenos Krašuonos progimnazija, Juodupės gimnazijos klasė, „Vyturėlio" vaikų lopšelis- darželis. Konkurso organizatorė Birutė Jakucionytė.

Renginio nuotraukos >>>