2015 m. gegužės 19 d. Jonas Valančiūnas lankėsi „Saulės" gimnazijoje

Jonas Valančiūnas lankėsi „Saulės" gimnazijoje2015 m. gegužės 19 dieną Utenos „Saulės" gimnazijoje vyko miesto progimnazijų krepšinio varžybos Jono Valančiūno taurei laimėti. I vietą laimėjo Utenos Aukštakalnio progimnazijos jaunieji krepšininkai, II vieta atiteko Vyturių progimnazijai, III vietą iškovojo Utenos Krašuonos progimnazijos vaikinai, o IV vieta liko Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos sportininkams. Apdovanojimus įteikė buvęs Utenos „Saulės" gimnazijos  mokinys, profesionalus Lietuvos krepšininkas, žaidžiantis NBA lygoje Toronto „Raptors“ komandoje, Jonas Valančiūnas.
Dėkojame Jonui už dėmesį buvusiai savo mokyklai ir linkime sėkmės naujame krepšinio sezone.
Apie susitikimą su Jonu skaitykite „Saulės" gimnazijos laikraščio „Langas" skiltyje „Interviu" >>>.