Dalyvavo Aukštaitijos BLITZ FLL robotikos turnyre

Violeta Develienė

Smalsūs ir išradingi Utenos jaunimo mokyklos mokiniai Mantas Čižikas, Titas Vabolis, Ignas Krastinas ir Vakaris Guželis po pamokų į namus neskuba. Jie , vadovaujami technologijų mokytojo Mindaugo Grašio, konstruoja LEGO MINDSTORMS robotus, juos programuoja, valdo. Vaikinai susibūrė į komandą, kurią pavadino ,,Vėjavaikiai". Komanda dalyvavo Zarasų jaunimo centre vykusiame Aukštaitijos BLITZ FLL robotikos turnyre, kurį organizavo Robotikos Akademija. Tai buvo puiki proga susipažinti su FLL varžybomis. Mokiniai iš turnyro grįžo pilni įspūdžių ir naujų idėjų. Dabar komanda ,,Vėjavaikiai" entuziastingai ruošiasi dalyvauti III - oje draugiškų išradėjų ir robotikos fanų šventėje ROBOTIADA 2015, kuri vyks gegužės 22 d. LITEXPO parodų rūmuose.