Bendruomenės diena „Žiburio" pradinėje mokykloje

Baigiantis mokslo metams tradiciškai ir šiemet vaikai ir mokytojos pakvietė tėvelius į bendruomenės dienos renginius. Mokykla atvira tėveliams, seneliams buvo visą dieną. Jie galėjo stebėti, kaip vaikai mokosi, sportuoja, bendrauja, žaidžia taip pat ir patys buvo pakviesti kartu su vaikais įsitraukti į bendras veiklas: kartu kurti kinetines mandalas, pažaisti šaškėmis, parašyti dailyraštį, linksmai praleisti vakarą stebint meninę programą.

Šią dieną mokykla prisijungė ir prie socialinės akcijos, kviečiančios atsisakyti nemalonių, žeidžiančių vaikus barimo žodžių ir į savo bendravimo žodynėlį įtraukti daugiau pozityvių, palaikančių ir skatinančių žodžių "Nustokime barti-pradėkime girti" tai galima buvo padaryti ir elektroniniu būdu.
Šią dieną buvo atidaryta ir šių metų ketvirtokų geriausių kūrybinių darbų paroda kviečiame visus ją aplankyti. Paroda veiks iki mokslo metų pabaigos.

Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos informacija

sA1