Socialinė akcija "Nustokime barti, pradėkime girti" Utenos Aukštakalnio pradinėje mokykloje

2015 04 26 akcija2015 m. balandžio 20-26 d. Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos bendruomenės suaugusieji, mokyklos lankytojai prisijungė prie socialinės akcijos „Nustokime barti, pradėkime girti". Akciją vykdė VšĮ Paramos vaikams centras, siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį į emocinės prievartos prieš vaikus problemą. Visą savaitę mokyklos suaugusieji, svečiai buvo kviečiami užrašyti į kortelę žodžius, kurių nebevartos auklėdami savo vaikus. Korteles su užrašytais žodžiais metė į šiai akcijai palaikyti skirtą dėžę. Visiems dovanojome korteles su vaiką pagiriančiais ir skatinančiais žodžiais.
Džiaugiamės mūsų bendruomenės suaugusiųjų aktyvumu ir noru, kad mūsų vaikai augtų ir būtų ugdomi su pagarba vaiko orumui.

Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos mokytoja Laima Šutinienė