2015 m. balandžio 15 d. 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „I know English"

2015 m. balandžio 15 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko jau antrus metus iš eilės organizuojamas anglų kalbos konkursas „I know English", skirtas 4 klasių mokiniams. Į Utenos Krašuonos progimnaziją susirinko 15 geriausiai mokančių anglų kalbą ketvirtokų iš Utenos Rapolo Šaltenio, Vyturių, Krašuonos progimnazijų, Aukštakalnio bei Žiburio pradinių mokyklų, Užpalių gimnazijos bei mokyklų-vaikų  darželių „Varpelis" ir „Eglutė".
Susirinkusius dalyvius angliškai pasveikino renginio sumanytoja ir organizatorė Utenos Krašuonos progimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja Zita Stankevičė, sveikinimo žodį dalyviams tarė ir Utenos Krašuonos progimnazijos pavaduotoja ugdymui Laima Telksnienė.

start stop bwd fwd

Ketvirtokai prisistatė ir susipažino, o vėliau visi skubėjo atlikti konkurso užduotis. Konkurso užduotys buvo parengtos naudojant modernią Kalbų Laboratoriją „Robotel". Mokiniai atliko įvairias klausymo, teksto suvokimo, žodyno ir gramatikos vartojimo užduotis. Atlikę visas užduotis mokiniai galėjo pailsėti ir atsipalaiduoti „Kino teatre", kur jų laukė nuotaikingas filmas, spragėsiai ir gaivieji gėrimai.
Vertinimo komisija peržiūrėjo mokinių darbus ir išrinko konkurso nugalėtojus:

I vieta atiteko Utenos rajono Užpalių gimnazijos mokiniui Jorūnui Janaudžiui (mokytoja Laima Janaudienė),
II vietą užėmė Žiburio pradinės mokyklos ketvirtokė Deimantė Kadytė (mokytoja Reda Zarankienė),
III vieta atiteko Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniui Justui Kuzmai (mokytoja Rūta Kiliuvienė).

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o nugalėtojai galėjo džiaugtis ne tik padėkomis, bet ir mažomis atminimo dovanėlėmis. Ir konkurso dalyviai, ir mokytojai puikiai praleido laiką, pasitikrino savo anglų kalbos žinias, įgijo naujos patirties. Sveikiname nugalėtojus!