2015 m. kovo 3 d. Mobilioji mokslinė laboratorija Utenos Dauniškio gimnazijoje

Violeta Develienė
2015 m. kovo 2-4 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijoje lankosi mobili mokslinė laboratorija (MoMoLab). Mokymų iniciatorė, pedagogė Loreta Tarvydienė pasakoja, kad šis vizitas yra projekto „Mokinių Jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas" dalis. Tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams atskleisti savo gebėjimus tyrinėti aplinką ir gamtą moksliniais metodais, kurti ir ieškoti naujų technologinių sprendimų. „MoMoLab" suteikia galimybę Utenos Dauniškio gimnazistams atlikti mokslinius tyrimus kartu su mokslininkais, klausytis paskaitų apie naujausius mokslo atradimus ir pamatyti mokslinių eksperimentų demonstracijas. Projekto „Jaunasis tyrėjas" pristatymas, 3D filmo „I Human" peržiūra bei mokinių rezultatų pristatymas vyko gimnazijos aktų salėje. Chemijos, biochemijos tyrimų , biologijos, genetikos, fizikos, astronomijos tyrimų grupės savo darbus atliko kabinetuose ir mobiliojoje mokslinėje laboratorijoje.

dauniskis
dauniskyje