Utenos Krašuonos progimnazijos mokytojai priima „Z" kartos iššūkį!

PlanšetaiUtenos Krašuonos progimnazijos mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto „Ugdymas karjerai infrastruktūros bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme sukūrimas ir plėtra" gavo IŠMANIĄJĄ KLASĘ - tai nešiojamas kompiuteris, 28 mokinams skirti planšetiniai kompiuteriai SAMSUNG Galaxy Tab Pro 10.1 Wi-Fi (SM - T520), mokinių kompiuterio ir baterijų įkrovimo įrenginys Tablet PC bei bevielio ryšio maršrutizatorius. Progimnazija yra atvira naujoms technologijoms, todėl išmanioji klasė leis kūrybiškai išnaudoti skaitmenines priemones pamokų metu, popamokinėje veikloje, mokant ir mokantis tiek mokytojams, tiek mokiniams. Mes, Utenos Krašuonos progimnazijos mokytojai, esame pasiruošę priimti „Z" kartos iššūkius.

Mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėja, IT mokytoja Jolanta Baronienė