Su mokinių moksliniais projektais kviečiame susipažinti Idėjų mugėje

jaunasis tyrejasLMNSC2014 m. lapkričio 21 dieną Vilniuje viešbučio „Panorama" konferencijų centre (Sodų g.14) vyks septintoji mokinių Idėjų mugė.
Renginyje mokiniai pristatys 60 įvairios tematikos mokslinių idėjų ir darbų. Stendinių pranešimų forma bus pateikiama informacija apie planuojamą arba vykdomą tyrimą, aptariama darbo metodika, keliamos mokslinės hipotezės, jei tyrimas pradėtas, pristatomi jo rezultatai. Mokinius konsultuos mokslininkai ekspertai.
Idėjų mugė – atviras visuomenei renginys, todėl visus besidominančius mokslu, ypač mokinius ir jų mokytojus, renginio organizatoriai kviečia atvykti nuo 10 iki 17 val. ir susipažinti su jaunųjų tyrėjų idėjomis, pasisemti minčių, kokius tyrimus galima atlikti jau mokykloje.
Idėjų mugės tikslas – padėti skleistis tyrėjo talentui, skatinti mokinius nuosekliai dirbti tiriamąjį darbą, lavinti tiriamojo darbo įgūdžius, padėti pasiruošti dalyvavimui ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape. Savo tyrimą „Obels Malus x robusta pražydinimas in vitro kultūroje" ankstesnėse Idėjų mugėse pristatė ir šių metų ES jaunųjų mokslininkų konkurso, vykusio Varšuvoje, trečiosios vietos laimėtojas Matas Navickas.
Idėjų mugę organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Tai – projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas" dalis.

Daugiau informacijos: Jonas Karolis, projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas" vadovas. Tel. 8 52773614, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . www.jaunasis-tyrejas.lt