2014 m. birželio 12-19 d. Utenos „Saulės" gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte Lenkijoje

Utenos „Saulės" gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte Lenkijoje 2014 m. birželio 12-19 dienomis „Saulės" gimnazijos ir Dzialdovo miesto Karalienės Jadvygos gimnazijos Nr.2 mokiniai dalyvavo projekte „Muzika mus jungia" ("Music unites"), kuris vyko Lenkijoje, Gorzno mieste. Projektas buvo finansuotas Europos Sąjungos Youth in Action fondo. Dalyvavo 13 „Saulės" gimnazijos mokinių, 2 mokytojai (Jolita Šuminienė ir Aurelijus Janaudis) ir 22 Karalienės Jadvygos gimnazijos Nr.2 mokiniai bei 3 jų mokytojai. Projekto tikslas – sujungti dvi šalis dainuoti kartu, pasidalinti savo tautos lietuvių/lenkų liaudies dainomis, pažinti muzikos kultūros panašumus ir skirtumus, įkvėpti vieniems kitus, pasidalinti muzikine patirtimi, skatinti jaunimą plėtoti savo gabumus muzikoje.

Žalgirio laukuose patirti lenkų-lietuvių nuotykius „Balsų mūšyje". Mainų programos fondas YiA (Youth in Action) suteikė galimybę tarptautiniam bendravimui socialiniame tinklapyje „Facebook" ir paskatinti jaunuosius muzikos mylėtojus kurti panašias grupes savo šalyse bei pasaulyje. Projekto metu dalyviams buvo suteikta puiki galimybė tobulinti savo įgūdžius dalyvaujant muzikos seminaruose, muzikos-šokio veiklose, įvertinti savo galimybes bei patirti muzikos vienijančią galią.
„Saulės" gimnazistai, projekto dalyviai: Armantė Bileišytė, Ugnė Jankauskaitė, Paulina Petrauskaitė, Justė Mickūnaitė, Steponas Banys, Diana Audickaitė, Anastazija Vokėnaitė, Gertrūda Valaikaitė, Deimantė Kirvėlaitė, Vytenis Obcarskas, Domantas Rastenis, Andrija Juškėnaitė,  Eligija Rukšytė.
Koncerto akimirkos Lenkijos spaudoje >>>

Facebook'o paskyroje „Music unites".