2014 m. birželio 26 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje paskirtas Leliūnų pagrindinės mokyklos direktorius

Leliūnų pagrindinės mokyklos direktorius Vygantas KornejevasVioleta Develienė
2014 m. birželio 26 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos 6-ojo posėdžio metu, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas pristatė kaunietį pedagogą Vygantą Kornejevą, kuris, Utenos rajono savivaldybės tarybai vienbalsiai pritarus, paskirtas Utenos rajono  Leliūnų pagrindinės mokyklos direktoriumi.  Prisistatydamas V. Kornejevas papasakojo, kad yra baigęs žurnalistiką, viešuosius ryšius, yra dirbęs reklamos srityje. Nuo 2008 metų - programos „Renkuosi mokyti!" aktyvus dalyvis, dirbdamas Kauno šv. Mato vidurinėje mokykloje, įgijo mokytojo kvalifikaciją.
V. Kornejevas yra pirmasis iš pedagogų, apdovanotas prestižine Meilės Lukšienės premija. Švietimo ir mokslo ministerija 2010 m. įsteigė Meilės Lukšienės premiją pedagogams už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą. Speciali komisija vertino 30 pretendentų pedagoginio darbo pradžią ir tolesnę veiklą, orientuotą į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, sėkmingus edukacinius projektus, vertindami atsižvelgė į esančių ir buvusių mokinių, tėvų atsiliepimus, sėkmingą bendradarbiavimą bei lyderystę.