Sveikiname respublikinio piešinių konkurso nugalėtoją Astijų

Astijus PuodžiukasUtenos Krašuonos progimnazijos 4b klasės mokinys Astijus Puodžiukas tapo Lietuvos mokinių piešinių konkurso „Žiemos olimpinės žaidynės" nugalėtoju. 2014 m. birželio 7 d., Olimpinės dienos šventės metu, Vilniaus Katedros aikštėje vyko IX mokinių olimpinio festivalio uždarymas. Renginio metu buvo iškilmingai apdovanoti ir piešinių konkurso nugalėtojai. Apdovanojimus įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Šiais metais konkursui „Žiemos olimpinės žaidynės" mokiniai iš visos Lietuvos atsiuntė 1733 piešinius. Konkurse dalyvavo 180 Lietuvos mokyklų. Šešiose amžiaus grupėse vertinimo komisija atrinko 18 geriausių darbų, tarp kurių puikuojasi ir uteniškio Astijaus sukurtas darbas „Ledo ritulio varžybose". Pasirengti konkursui Astijui padėjo Krašuonos progimnazijos dailės mokytoja metodininkė Dalia Puodžiukienė.