Utenos jaunimo mokyklos Dienos centro auklėtinių darbas - tarp geriausių konkurse „Mano žalioji palangė"

2014 05 zalioji palangeLietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė". Paaiškėjo 2014 metų 30 geriausių darbų, kuriuos išrinko komisija, tarp kurių pateko ir Utenos jaunimo mokyklos Dienos centro kurta žalioji palangė: „Jei palaistyčiau mamos rankinę...". Organizatoriai džiaugiasi konkurso dalyvu sukurtomis beveik 900 nuostabių palangių ir dėkoja visiems už kūrybiškumą, aktyvų dalyvavimą ir puikias idėjas. Tiesa, komisija vertino ne tik nuotraukas, bet ir idėjos aprašymą, originalumą, darbo pateikimą. 2014 m. gegužės 24 dieną (šeštadienį) vyks konkurso baigiamasis renginys. Visi 30 nugalėtojų pakviesti į Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sodą. Renginio metu numatyta speciali programa, ekskursijos, apdovanojimai.
Visus kviečiame atiduoti savo balsą už Jaunimo mokyklos Dienos centro vaikų kurtą žaliąją palangę, paspaudus "Like" „Facebook" Gamtinio ugdymo skyriaus puslapyje. Balsus bus galima atiduoti ir www.lmnsc.lt, www.zali.lt.
Balsavimas vyks iki 2014 m. gegužės 22 dienos 12 val.