2014 m. gegužės 14 d. Čekijos Trebon miesto pedagogų vizitas

Pedagogų iš Čekijos miesto Trebon delegacija Utenos rajono savivaldybėjeUtenos Krašuonos progimnazijos bendruomenė jau 20 metų glaudžiai bendradarbiauja su Čekijos Trebon miesto II pagrindinės mokyklos pedagogais. 2014 m. gegužės 14 d. Krašuonos progimnazijos direktorius Rolandas Gruodinskas pakvietė svečius į miesto savivaldybę pasikalbėti apie ugdymą. Susirinkusiuosius pasveikino Utenos savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir Čekijos pedagogams pristatė Utenos rajono švietimo ir ugdymo įstaigas, įstaigų struktūrą, švietimo problemų sprendimą Utenos rajone.

Picture 053Delegacijos vadovė Jana Polčáková, atsidėkodama už priėmimą, kolegų vardu palinkėjo uteniškiams sėkmės darbuose ir pakvietė aplankyti Trebon miestą. Vėliau svečiai apsilankė Utenos Švietimo centre, apžiūrėjo Utenos A.ir M. viešosios bibliotekos erdves.

Picture 063