2014 m. kovo 18 - 19 d. IX „Giesmių giesmelė„ festivalis

IX „Giesmių giesmelė„ festivalis 2014 m. kovo 18 - 19 dienomis Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje nuskambėjo IX-asis „Giesmių giesmelė" festivalis. Šiais metais jis buvo skirtas Šeimos metams.

Džiugu, kad per abi dienas pasirodė apie 360 dalyvių, kuriuos ruošė 28 vadovai. Šventę papuošė Užpalių kanklininkų ansamblis „Pasagėlė" (vadovė Loreta Liaugaudė), fleitininkės Ugnė, Gabrielė ir Jūratė (vadovė Audronė Misiukaitė) bei „Vieversos" šokėjai (vadovė Roberta Macelienė).

Festivalio šeimininkai - Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" direktorė Rita Lekerauskienė ir Utenos Dievo Apvaizdos vik. mgr. Mangirdas Maasas - nuoširdžiai džiaugėsi ir dėkojo jauniesiems atlikėjams, kurie giedodami šlovino Viešpatį.